Teslimat ve İade Koşulları

 

-          Taze süt ürünlerinde sevkiyatta oluşabilecek ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer kargo şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır. Paket alıcı tarafından teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini tam olarak yaptığını kabul etmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın alıcı da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda tarafımıza bildirilmelidir.

 

-          Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

 

-          S.S Gereli Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nin “www.gerelikoop.com” web sitesinden gerçekleştirilen alışverişlerde mal/ürünün cinsi ve türü, miktarı, markası, ağırlığı, esaslı niteliklerinin farklı olması, son kullanma tarihinin geçmesi durumunda aşağıda belirtilen genel iade şartlarına göre iade gerçekleştirilecektir.

 

Genel İade Şartları aşağıdaki gibidir;

·         İade etmek istediğiniz mal/ürünler muhakkak orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte olmalıdır.

·         Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.

·         İade etmek istediğiniz mal/ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanızı ve teslim almamanız gerekmektedir.

 

-          İade ürünlerinizi mutlaka iade sebebinizi bildiren bir not eki ve orijinal ambalajında ve faturanın aslı ile birlikte S.S Gereli Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nin “Anafartalar Mahallesi Sağlık Caddesi No:15 Ödemiş/İZMİR”  adresine göndermeniz gerekmektedir.

 

-          İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Alıcı tarafından mal/ürünün değişimi veya bedel iadesi talep edilebilmektedir. Bedel iadesi talebi halinde geri ödemeler mal/ürünün tarafımıza ulaştıktan sonraki 10 gün içerisinde iletilmektedir.

Yukarıda detaylıca anlatılan durumlarda kargo ücreti Satıcı tarafından gerçekleşecektir.