GİZLİLİK VE GÜVENLİK

-          S.S Gereli Köyü Kalkınma Kooperatifi, öncelikle müşterilerine daha güvenli bir sanal alışveriş ortamı sağlamayı ilke edinmiştir.

 

-          Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve banka/kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi/kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşılamamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan  banka/kredi kartı bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

 

-          S.S Gereli Köyü Kalkınma Kooperatifi, kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamamakla birlikte bu tür bilgileri hiçbir zaman sizden istemeyecektir. Tüm banka/kredi kartı ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir. (Banka/kredi kartı şifresi gibi bilgiler “www.gerelikoop.com”  tarafından kesinlikle görülmez ve kaydedilmez.)  

 

 

-          S.S Gereli Köyü Kalkınma Kooperatifi, 6502 sayılı “Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun” hükümlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt eder.

 

Müşterilerimizin “www.gerelikoop.com” (S.S Gereli Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi) web sitesine vermiş olduğu bilgilerin gizliliği korunması ve ilgili diğer hususlar aşağıda belirtilmektedir.

-          S.S Gereli Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, gizli bilgilerin tamamını veya herhangi bir kısmının yetkisiz kullanımı veya 3. Bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri alarak gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

 

-          Müşterilerimiz sipariş vermek için kullandığı bilgisayarların güvenli olduğundan emin olmalıdır. S.S. Gereli Köyü Tarımsal Kooperatifi, sipariş vermek için kullanılan bilgisayarlardan yetkisiz kişiler tarafından kopyalanan veya sair yollarla temin edilen bilgilerin kullanılması sebebi ile sorumlu değildir.

 

Ek bilgi almak istediğiniz konularda gerelikoopsiparis@hotmail.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.